Jakie auto do przeprowadzki?

Przeprowadzka wymaga pomyślenia logistycznego. Co najpierw przewieźć, tak żeby wszystko się ładnie ułożyło w każdym pomieszczeniu, a kiedy dowieźć resztę tak, żeby wszystko zmieściło się w wyznaczonym czasie. Dodatkowo trzeba ująć nasz budżet, ceny wynajęcia firm przeprowadzkowych mogą trochę szokować. Jest rozwiązanie dla tych, którzy posiadają prawo jazdy.

Auto dostawcze to znacznie tańsza alternatywa od wynajmowania profesjonalnych firm przeprowadzkowych. Ceny kształtują się różnie w zależności od miejscowości, w której ma odbywać się przeprowadzka. Auto dostawcze jest wydawane osobom, które mają prawo jazdy, dowód osobisty bądź paszport i ewentualnie ukończenia 25 lat ale to rzadki wymóg na rynku. Auto dostawcze kosztuje ok. 700 złotych na dobę. Przy dobrej pogodzie oraz małych korkach na drodze, można śmiało przewieźć cały swój dobytek w jeden dzień, szczególnie, gdy nowy adres zamieszkania jest w tej samej miejscowości. Pamiętaj, że przed przewożeniem większych rzeczy, możesz powoli przenieść sobie w plecaku i torbach drobne rzeczy, które nie będą już problemem przy korzystaniu z auta dostawczego.

Auto dostawcze to naprawdę duży samochód, wygląda prawie jak ciężarówka, także 2 czy 4 obroty w tą i z powrotem, powinny spowodować przewiezienie całego dobytku.

Przeczytaj również