Czym są opony bieżnikowe?

Buty, buty, buty… od zarania dziejów nam towarzyszą. Bez butów życie byłoby o wiele cięższe. Czasy jednak się zmieniły. Dzisiaj nawet zimowa pora możesz w swoich trampkach zejść do garażu, wsiasc do samochodu i wtedy twoim obuwiem staja sie twoje opony. Nasza firma trudni się sprzedażą wyśmienicie wykonanych opon bieżnikowych. Każdy docenia komfort, bezpieczeństwo i wytrzymałość. Te aspekty się nie zmieniają przy zakupie opon do Twojego auta. Innowacyjna struktura posiada wiele rozwiązań technicznych. W trudnych warunkach atmosferycznych nadają nam lepsze prowadzenie (komfort), przyczepność (bezpieczenstwo) oraz większy przebieg (wytrzymałość).

Długość bloczków i paneli zapewnia kierowcy o wiele więcej. Droga hamowania na różnego rodzaju nawierzchniach jest o wiele krótsza niż w innych oponach bieżnikowych. Jednocześnie gwarantuje nam świetne odprowadzanie wody. Nasze opony bieznikowe zapewniają lepsze przenoszenie sił poprzecznych co daje nam bezpieczniejsza jazdę na krętych drogach czy podczas zmiany pasa ruchu.

Inżynierowie opracowali nasze produkty, które następnie zostały przetestowane w skrajnie ekstremalnych warunkach. Zdały wszystkie testy. Teraz są dostępne dla Ciebie w naszym sklepie.